Realty World Türkiye

Hakkımızda & Ekibimiz

1973 yılında ABD’de kurulan Realty World,  Amerika’nın en hızlı yükselen emlak markasıdır.

2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen ülke ödüllerini alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 170’i aşkın ofise ulaşmıştır.

Realty World Türkiye KKTC’den sonra Bulgaristan ve Yunanistan’ın master franchise haklarını da alarak Balkanlar’daki büyümesini hızla sürdürmektedir.

 

Sinan Şerifoğlu – Genel Müdür

Zonguldak doğumlu, aslen Fındıklı/Rize’li olan Sinan Şerifoğlu, 1984 yılında Deniz Harp Okulu’ndan mezun olmuştur. Profesyonel hayatına Deniz Kuvvetleri savaş gemilerinde Deniz Subayı olarak başlayan Şerifoğlu sonrasında sırasıyla; 1990 İngiltere Londra’da The Boots firmasında Satış Uzmanı, 1991-1995 BMW yetkili satıcısı Kosifler Oto Satış Yöneticisi, 1995-2001 VW distribütörü Doğuş Otomotiv’de Türkiye Satış Müdürü, 2004-2005 Citroen Distribütörü Baylas Otomotiv’de Türkiye Satış Müdürü, 2005- 2015 tarihleri arasında Uluslararası Gayrimenkul Franchise markası Century 21 Türkiye’de Franchise Geliştirme Müdürlüğü, Franchise Satış Müdürlüğü, Türkiye Genel Müdürü görevlerinde bulunmuştur. 2016 yılında Realty World Ailesine Türkiye ve Bulgaristan Franchise Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Sayın Şerifoğlu, 5 Kasım 2018 tarihi itibariyle Realty World Türkiye ve Bulgaristan Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Franchise Geliştirme

Timuçin Esin – Franchise Bölge Geliştirme Müdürü

1973 yılı İstanbul doğumlu Timuçin Esin, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Profesyonel hayatına 1999 yılında MNG Bank’ta Bireysel Pazarlama Yöneticisi olarak başlamış ve sonrasında sırasıyla; 2000-2001 Demirbank’ta, 2001-2006 HSBC’de ve 2006-2007 Milleniumbank’ta Bireysel Bankacılık Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmış, 2007-2012 Fortisbank ve Teb Bankası’nda Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2014 yılında Realty World Franchise Satış Yöneticisi olarak aramıza katılan Timuçin Esin, 2015 yılından itibaren Franchise Bölge Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 

Burak Öçel – Franchise Bölge Geliştirme Müdürü

Ankara doğumlu Burak Öçel, Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel hayatına Türkiye İş Bankası’nda başlayan Öçel sırasıyla, Citibank ve Koç Grubu şirketlerinde Finans ve Pazarlama alanlarında çalışmıştır. Sonrasında gayrimenkul sektörüne geçiş yaparak Century 21 markasında Franchise Geliştirme ve Satış departmanlarında görev almıştır. 2016 yılında Realty World Ailesine katılarak Franchise Bölge Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 

Zehra Bayraktar – Franchise Bölge Geliştirme Müdürü

1987 İstanbul doğumlu Zehra Bayraktar, Anadolu Üniversitesi Hukuk Bölümü Adalet Programı mezunudur. Eğitimi sonrasında 2009-2011 yılları arasında Akbank’ta Raporlama Şefliği ve 2012-2014 arasında Yapıt İnşaat’ta Üst Düzey Yönetici Asistanlığı yapmıştır. 2014-2021 arası fuar sektöründe kendi firmasıyla faaliyet göstermiştir.

 

Zerrin Keskiner – Franchise Destek Uzmanı

1976 yılı İstanbul doğumlu Zerrin Keskiner, 2001 yılında Sakarya Üniversitesi İİBF İktisat Fakültesi’ nden mezun olmuştur. Eğitimi sonrası 2001- 2002 yılları arasında Met Group A.Ş de pazarlama sorumlusu olarak görev yapmış, 2003 yılında bireysel emeklilik sektörüne girerek Ankara Emeklilik ve Hayat A. Ş de Bireysel Güvence Danışmanı olarak başlamış, sonrasında Yapı Kredi Emeklilik ve Hayat A.Ş de Finansal Güvence Danışmanlığı, 2009-2011 yıllarında Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş’ de Finansal Güvence Uzmanı ve 2012-2013 yılarında Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş de Portföy Uzmanlığı yapmıştır. 2022 yılında Franchise Destek Uzmanı olarak Realty World ailesine katılmıştır.

 

Franchise Satış

Şennur Vanlı  - Franchise Satış Müdürü

1980 yılı İstanbul doğumlu Şennur Vanlı,  Sakarya Üniversitesi Bilgisayar  Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel hayatına 2000-2002 yılları arasında Avrupa ve Amerika Holding bünyesinde Bilgi İşlem  Bölümünde Sistem Analisti olarak başlayan Vanlı sonrasında sırasıyla, 2002-2005 İdea Egitim ve Danışmanlık’ta Satıştan Sorumlu Bölüm Yöneticisi, 2006-2013 Avea İletişim’de Bireysel Satış Direktörlüğü bünyesinde Bayi Kalite ve Satış Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2013 yılında Realty World Ailesine katılarak Franchise Satış Müdürü görevini sürdürmektedir.

sennurvanli@realtyworld.com.tr

Mehmet Karşil – Franchise Satış Müdürü

1984 yılı İstanbul doğumlu Mehmet Karşil, 2007 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel hayatına 2008 yılında Avea İletişim Merkezi’nde (Arte Elektrik Elektronik) Magaza ve Satış Müdürü olarak başlayan Karşil, 2015 yılından itibaren Realty World Ailesine katılarak Franchise Satış Müdürü görevini sürdürmektedir.

mehmetkarsil@realtyworld.com.tr

 

Eğitim

Azerşin Saraç - Eğitim Koordinatörü

İstanbul doğumlu Azerşin Saraç, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Marmara Çağdaş Bilimler Vakfı MBA Programında yükseköğrenimini tamamlamıştır. Eğitimi sonrasında 1994 yılında çağrı merkezi sektöründe iş hayatına başlamıştır.  2006 yılında İletikom Eğitim ve Danışmanlık firmasında profesyonel eğitmenliğe başlamış, PDR Group-Telephone Doctor’da kurumsal firmalara eğitim danışmanlığı vermeye devam etmiştir. 2012 yılında gayrimenkul sektörüne REMAX Türkiye ile Eğitim Danışmanı olarak adım atmış, 2015 yılında ERA Türkiye ile 2018 yılı sonuna kadar devam etmiştir. Son olarak sağlık turizmi sektörünün en büyük firması olan Clinic Expert’de Eğitim Müdürü olarak görev almış ve son iki yıl Satış Müdürü olarak çalışmıştır.

Gayrimenkul sektörüne yönelik birçok eğitiminin yanı sıra Sahibinden Satılıklardan (FSBO) Telefonda Randevu Alma ile ilgili eğitim hazırlayıp sunan Türkiye’deki en başarılı eğitimcidir. Bunu eğitimine girip yöntemleri uygulayanların başarı ortalamasının %98,5 olmasıyla kanıtlamıştır.

Satış arttırıcı performans sistemlerinin kurulması, eğitimler dizayn etme, recruiting koçluğu ve şirket kültürünün yapılandırılmasında rol almak gibi konularda hizmet verir.

azersinsarac@realtyworld.com.tr

 

 

 

 

Mali İşler

Aşkın Şahin – Mali İşler Yöneticisi

1985 yılı Ankara doğumlu Aşkın Şahin, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (örgün öğretim) bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel hayatına Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Muhasebe Uzman Yardımcısı olarak başlamış, 2018 yılı itibari ile SMMM Belgesini almış ve Realty World Türkiye Ailesine katılarak Mali İşler Yöneticisi görevini sürdürmektedir.

 

Pınar Bayraktar – Muhasebe Sorumlusu

1989 Trabzon/Of doğumlu olan Pınar Bayraktar, Marmara üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema mezunudur. Eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi maliye bölümü üzerine devam etmektedir. Mezuniyet sonrasında medya sektöründe çalışmış olmakla birlikte son yıllarda çeşitli firmalarda yönetici asistanlığı ve muhasebe alanında deneyim sahibi olmuştur.

 

Teknoloji ve Bilgi İşlem

Özgür Özbek – Bilgi İşlem Uzmanı

teknik@realtyworld.com.tr